• مشاوره و پشتیبانی واتساپ : 091---3698
  • sobhankhorshidi1397@gmail.com
اهمیت برد الکترونیکی لباسشویی

اهمیت برد الکترونیکی لباسشویی

امروزه افراد در هر خانه ای برای رفع بعضی از نیازهای خود به خصوص مشکل نظافت به وسایل خاصی احتیاج دارند تا نیاز آنها برطرف شود .‌ یکی از اصلی ترین این وسایل که به انسان در امر نظم و نظافت کمک شایانی میکند ماشین لباسشویی است که در حال حاضر انواع بسیار مختلفی از آن هر ساله ساخته میشود .

 

برد ماشین لباسشویی

 ماشین لباسشویی جز یکی از مهم ترین و پراستقاده ترین وسایل هر خانه ای است. بررسی ها نشان داده‌اند که هر خانواده به طور معمول در هفته ۳ بار از ماشین لباسشویی استفاده می‌کند و این آمار و بررسی ها نشان‌دهنده میزان نیاز همه ی ما به وسیله ای پرکارکرد به نام ماشین لباسشویی است. استفاده مکرر و زیاد از این وسیله ی برقی به این معنی است که ماشین لباسشویی علاوه بر نیاز به نگهداری بر حسب اصول، به تعمیرات دوره‌ای ، متداول و تخصصی نیز نیاز دارد و باید به محض مشاهده اولین علامت و مشکل در لباسشویی ، از تجربه و دانش یک فرد متخصص و مجرب برای رفع مشکل دستگاه استفاده کرد.

 

برد الکتریکی

در سال های اخیر که در عصر مدرن و مدرنیته به سر می بریم در صنعت و زمینه تولید و محصولات و لوازم خانگی به ویژه ماشین لباسشویی شاهد به کار گیری تکنولوژی ، نوآوری و فناوری‌های تازه و ایده های نو و جدید هستیم که در ساخت و ایجاد برد الکتریکی استفاده شده است.در دوره ی جدید که بشر در حال حاضر در آن زندگی میکندیکی از مهم ترین عواملی که باعث شده ما در بازار و مارکت های جهانی ،  محصولات و تولیدات کاملا هوشمندی را ببینیم و مشاهده کنیم، استفاده از پیشرفته ترین و به روز ترین مدارات الکتریکی در انواع محصولات و لوازم خانگی به ویژه ماشین لباسشویی است.


 تاثیر برد الکترونیکی

در واقع این مدارات به روز و پیشرفته تمامی اعمال مکانیکی ، ماشینی  و الکترونیکی دستگاه ها را اداره و کنترل می نمایند. در نتیجه این موضوع طبیعی است که هر چه پروسه ساخت و تولید یک محصول تخصصی تر و پیچیده تر  می‌شود علاوه بر افزایش قیمت و هزینه خرید آن محصول ، هزینه‌‌های که در ارتباط با تعمیر انواع قطعات آن هستند نیز بیشتر میشود زیرا رفع برطرف سازی مشکلات احتمالی و ایرادهای فنی دستگاه و یا تعمیر قطعات مختلف آن به مهارت ، تجربه و تخصص بسیار بیشتری نیازمند است.

 

تعمیر برد الکتریکی

در این عصر یکی از خدماتی که افراد متخصص ارائه می‌دهند و این خدمت نیازمند تخصص ، مهارت و تجربه است، تعمیر برد الکتریکی انواع ماشین لباسشویی است.
در واقع میتوان اینگونه این مسئله را توضیح داد که همه ی مشکلات و ایراداتی که برای ماشین لباسشویی ممکن است پیش بیاید امکان دارد که از مشکل برد الکتریکی ماشین لباسشویی نشئت بگیرد و سرچشمه ی این مشکل برد لباسشویی باشد زیرا این برد تقریبا تمامی اجزای هر دستگاهی را کنترل میکند بنابراین در صورت ایراد و نقص نمیتوان مشکل خاصی را نام برد و و نمیتوان ادعا کرد که این مشکل فقط بر اثر معیوب شدن و خراب شدن برد پیش آمده است .
البته گاهی در ماشین های لباسشویی اتوماتیک بر اساس ارور و کد خطایی که صفحه نمایشگر به شما نشان می‌دهد میتوانید این مسئله را بفهمید که خرابی دستگاه شما بخاطر برد آن است یا نه .
قبل از اینکه اقدام به عیب یابی  و درست کردن برد ماشین لباسشویی خود نمایید، باید چندین نکته ایمنی را در نظر داشته باشید تا از آسیب های گوناگون مصون بمانید 

 

نکات ایمنی در تعمیر برد لباسشویی

از آنجایی که برای تعمیر برد ماشین لباسشویی خود به طور مستقیم با قطعات آن در ارتباط هستید و ممکن است این کار بسیار خطرناک باشد
بهتر است قبل از انجام هرکاری ابتدا جریان برق دستگاه را قطع نمایید.همچنین برای اینکه در حین تعمیر دستگاه خود به سایر اجزا ، عناصر و قطعات دستگاه آسیبی نرسد، توصیه می شود که از ابزار، راهنماهای مناسب و وسایل ایمنی استفاده نمایید.
در صورتی که شما قادر به انجام تعویض یا تعمیر برد ماشین لباسشویی خود نیستید، بهتر است این کار را به تکنسین های مجرب و متخصص بسپارید.

آخرین پست ها


خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی

خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی...

ماشین های لباسشویی یکی از وسایلی است که به...


دلایل روشن نشدن لباسشویی

دلایل روشن نشدن لباسشویی...

ماشین های لباسشویی یکی از وسایل برقی است که...


دلایل آبریزی ماشن لباسشویی

دلایل آبریزی ماشن لباسشویی...

خراب بودن و مشکل پیدا کردن ماشین لباسشویی در...


 خرابی برد الکترونیکی لباسشویی

خرابی برد الکترونیکی لباسشویی...

در صورت ایراد در برد الکترونیکی، اگر خودتان توانایی...


دلایل خرابی بلبرینگ‌ لباسشویی

دلایل خرابی بلبرینگ‌ لباسشویی...

امروزه یکی از مهم ترین دغدغه های ما داشتن...


لباسشویی روشن نمیشه

لباسشویی روشن نمیشه...

مشکل روشن نشدن ماشین لباسشویی شما به این معنی...


تعویض بلبرنگ لباسشویی

تعویض بلبرنگ لباسشویی...

ماشین لباسشویی وسیله ای کارآمد در هر خانه ای...


چرا لباسشویی آبریزی میکنه

چرا لباسشویی آبریزی میکنه...

ماشین لباسشویی ها در عصر جدید عضو جدا نشدنی...


پست های برند ها


تعمیرات لباسشویی سامسونگ در قوچان

تعمیرات لباسشویی سامسونگ در قوچان...

ماشین لباسشویی یک وسیله ضروری برای هر خانه ای...


تعمیرات لباسشویی ال جی در قوچان

تعمیرات لباسشویی ال جی در قوچان...

بی شک یکی از بهترین و برترین اختراعات بشر،...


تعمیرات لباسشویی ال جی در تربت جام

تعمیرات لباسشویی ال جی در تربت...

از میان تمامی انواع لوازم خانگی،  لباسشویی ال جی...


تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تربت جام

تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تربت جام...

امروزه ماشين لباسشويی يکی از لوازم خانگی بسيار ضروری...


نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در مشهد

نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در مشهد...

ماشین های لباسشویی در عصر تکنولوژی و دنیای مدرن...


تعمیرات لباسشویی ال جی در مشهد

تعمیرات لباسشویی ال جی در مشهد...

ماشین‌های لباسشویی ال جی دستگاه دوست داشتنی خانه ها...